section-199b3f5

Згідно регламенту виробника трансмісії (не виробника автомобіля).
В середньому варіюється в діапазоні 40 тис. км - 100 тис. км.
Ви завжди можете зателефонувати до нас і отримати цю інформацію.

Так, потрібно - це рекомендація завода виробника трансмісії який часто не збігається з виробником автомобіля.
Виробник автомобіля часто вказають на те, що масло в акпп не потрібно замінювати, вони вказують це тому що термін першої заміни масла в акпп пізніше, ніж закінчується гарантійний термін авто.

Так, можна але є декілька правил:
1) тільки в положенні N
2) на швидкості не більше 50 км/год
3) на відстань до 50 км
4) крім випадків механічного заклинювання - роздатки або механічної частини роботизованої коробки переключення передач (РКПП, DSG).

  • Класичний (Гідротрансформаторний Автомат)
  • Варіатор - CVT - Безступенева
  • Роботизована Коробка Переключення Передач - DSG, EDC

АКПП - в якій за своєю будовою, крутний момент з двигуна на колеса, передається за допомогою мастила в середині Гідтротрансформатора (в народі «бублик») який знаходиться між двигуном і трансмісією, після нього крутний момент за допомою планетарного механізму включаючи фрикційні диски який і формує передатне число для зменшення або збільшення швидкості.

АКПП - де крутний момент передається за допомогою двох конусних валів які між собою зв‘язані штовхаючим ремнем або ланцюгом, якщо доступно схоже на переключення швидкості велосипеда або скутера.

Трансмісія яка буває різних видів будови, об’єднує їх всіх схожість з будовою ручної коробки передач яке включає зчеплення, механічну частину з валами, шестернями, вилками, а головне мехатроніком або актуатором, який і переключає замість водія передачі.

Заміна мастила не ремонтує трансмісію!
Навпаки, якщо є якісь проблеми з АКПП, заміна мастила може погіршити ситуацію, а в кращому варіанті це будуть гроші на вітер.
Всім кому допомогла заміна масла, це самонавіювання або допомогла не сама заміна масла, а те що при заміні виставили правильний рівень масла, якого могло не бути через втрату масла з різних причин.
Приклад: коли двигун не заводиться, ніхто не спішить міняти мастило.

У більшості випадків за рахунок того, що будова АКПП і її робота є складнішою навіть за двигун, часто для рішення незначних дефектів проводяться ті самі роботи, що і для капітального ремонту коли до прикладу АКПП не працює взагалі (авто не рухається з місця), окрім випадків які стосуються дефектів з вузлами трансмісії які можна ремонтувати без демонтажу всієї акпп.

Терміни можуть сильно варіюватись від незначних декілька днів, до декількох місяців.
Так буває через те, що багато запчастин не продаються окремо або не рентабельно їх новими купувати (деякі деталі можуть бути дорожчими за ціну всього ремонту), не відпускаються взагалі (часта проблема виробник продає тільки акпп цілу), доставка в районі 90 днів, часто для ремонту використовуються вживані запчастини які ще потрібно знайти в хорошому стані.
Також через складність ремонту виникають нюанси в роботі акпп, для вирішення яких потрібно або нову деталь, або пошук вживаної в ідеальному стані, що буває важко через рік випуску авто, або дефіциту (часто стосується Гідроблока, який відповідає за якість переключення).

Так, нажаль буває - це може бути через занадто велику ціну ремонту, через не можливість знайти запчастину потрібну для ремонту.

У випадках коли поломка сталась з вини власника авто, не дотримання рекомендіцій нашого сто (тех.інструкцій виробника), з причин не зв‘язаних з роботою трансмісії (дтп, проблеми з суміжними системи, охолодженням, витік масла окрім випадків пов‘язаних з виконаними роботами по ремонту, тощо), проведення ремонту не в повному обсязі через бажання клієнта зекономити.

Це лотерея, яка в кінцевому рахунку може вийти вдвічи дорожче за ремонт (є безліч різних історій, від заміни декількох вживаних акпп до складання однієї робочої з трьох з дефектами) враховуючи, що у Вас і далі буде акпп яка вже використала більшу частину свого ресурсу, навіть якщо потрапите на порядного розбірника він всеодно не буде відшкодовувати супутні витрати (масло, доставка, роботу по монтажу/демонтажу).
Всі вживані товари в «чудовому стані, мінімальним пробігом, без пробігу по Україні».
Тільки чому попали на розбірку, особливо стосується трансмісій яким більше 10 років, або які вже давно не випускають, чи акпп які довго лежали десь на розбірці в кращому випадку в приміщенні.
Не забувайте, Ваша акпп з дефектами рахується вживана яку так само можна продавати і хтось буде надіятись, що вона йому допоможе!
Бувають випадки, коли ми рекомендуємо ризикувати і купувати вживані акпп: неможливість відремонтувати рідну акпп або ціна ремонту яка є не рентабельною.

Все залежить від типу автоматичної трансмісії, умов використання і обслуговування.
Може коливатись у таких діапазонах
Класична АКПП: 200 тис.км. - 400 тис.км
Варіатор /CVT/ Безступінчата: 100 тис.км - 300 тис.км ( є деякі моделі які в середньому 120 тис.км їздять, і зустрічались в ремонті в районі 30 тис.км, не одиничний випадок)
РКПП /DSG/EDC/Powershift: сильно залежить від типу зчеплення і моделі
З мокрим зчемленням: в районі 250 тис.км, окрім Powershift (6DCT450) 80 тис.км - 150 тис.км.
З сухим зчепленням: 60 тис.км - 140 тис.км.

Не можливо передбачити, бувають випадки коли акпп з дефектом може декілька років проїхати, а може декілька днів.

section-4f8e484

Онлайн запис