Автокондиціонер – це вже не розкіш, а звичне й дуже зручне обладнання сучасного автомобіля. Звісно, без автокондиціонера в автомобілі цілком можна обійтися, але ніхто не заперечуватиме, що його наявність робить поїздку в автомобілі в спекотну погоду набагато комфортнішою.

Автомобільні автокондиціонери потрібно періодично заправляти. Це зумовлено тим, що з’єднувачі в автомобільних автокондиціонерах різьбові, з гумовими ущільнювачами, на відміну від зварних у побутовому холодильнику. При впливі вібрацій, перепадів температури тощо відбувається поступова зміна властивостей ущільнювачів, внаслідок чого фреон із системи поступово випаровується. На новому автомобілі фреон потрібно дозаправляти раз на 2-3 роки, але згодом швидкість випаровування збільшується, і дозаправлення потрібне раз на 1-2 роки навіть при відсутності явних дефектів.

Пам’ятайте, що заправлення автокондиціонера необхідно робити тільки за технологією та на обладнанні, рекомендованими виробником автокондиціонера, тому що неправильне заправлення автокондиціонера загрожує доволі дорогим ремонтом у майбутньому.

Для консультації та запису на діагностику залиште заявку на сайті або за тел. 050 217 92 86, 096 166 16 86.